Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lenovo G50-80 80L0

9 000 МКД

Се продава од: Nenad Trifunovski 19 јун. 14:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Lenovo
Модел
G50-80
Многу малку користен, без оштетувања, се уште стои фолијата на екранот. доаѓа со оргиналната кутија и инсталиран Windows 10
Nenad Trifunovski
075682147
Кон почеток