Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lenovo G 500

100 ЕУР

Се продава од: Ненад 02 септ. 14:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Lenovo
Модел
IdeaPad
Kompjuterot, e vo odlicna sostojba koristen e godina i pol.
So nego sleduva torba za lap top, mouse, tastatura.

Ednia maana e, na negovata tastatura ne rabotat kopcinjata G,H i strelkata za nagore.
Ненад
075931575
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации