Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kомплет хардвер(лаптоп, монитор, тастатура и глувче)

800 ЕУР

Се продава од: Darko 15 септ. 15:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Lenovo
Модел
ThinkPad
Се продава многу малку користен комплет хардвер(лаптоп, монитор, тастатура и глувче), конфигурацијата на секој од елементите е следна:

Лаптоп: Lenovo ThinkPad E495 Black 14" FHD Ryzen 7 3700U, 16G, 512G NVMe
Монитор: DELL 23.8" P2419H, LED, VGA, HDMI, DP, USB (1920x1080) Black - IPS Panel
Тастатура: Logitech Corded K280e Keyboard for Business, 920-005217
Глувче: Logitech M545 black Unify 910-004055
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации