Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Profesionalni serii na Lenovo laptopi

15 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ Вчера 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

21 Огласи во продавницата

Novogodisna akcija Podarok so sekoj kompjuter 4 500 МКД
Licencirani brend kompjuteri PREMIUM 2g garancija 4 900 МКД
NOVO Koristeni Rack Serveri 17 000 МКД
Bundle Brend Kompjuteri Brand Computers 17 600 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Lenovo
Модел
ThinkPad
Професионални бизнис серии со моќни Intel Core процесори 5th/6th генерација, забрзани со SSD. 12 месеци гаранција.
Бесплатна достава низ цела Македонија.

Нови количини A Class Refurbished лаптопи ПРОФЕСИОНАЛНИ БИЗНИС СЕРИИ
Dell Latitude, Lenovo ThinkPad, HP Elitebook

Модели со Core i3/i5/i7, Intel HD, забрзани со SSD.

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Можност за надограба на RAM и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Комплетна онлајн понуда - https://ddstore.mk/refurbishedpc/refurbishedlaptop.html?product_list_order=price
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Biznis Laptop + podarok

ДДКом ДООЕЛ
3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

21 Огласи во продавницата
NOVO Koristeni Rack Serveri 17 000 МКД
Brend kompjuteri Office & Home so licenciran Win10 4 900 МКД
NOVO 3 godini garancija na reobnoveni licencirani kompjuteri 11 500 МКД
Gejmaj na brend masina so nova GT1030NEW graficka 11 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации