Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Refurbished profesionalni serii na laptopi plus podarok

18 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: ДДКом ДООЕЛ Вчера 13:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата

NOVO Koristeni Rack Serveri 17 000 МКД
Bundle Brend Kompjuteri Brand Computers 7 500 МКД
Profesionalni HP led monitori 23 inch 1 god gar 6 500 МКД
Dell monitori profesionalni Ultrasharp serii 2 900 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Lenovo
Модел
ThinkPad
Голем роденденски попуст на refurbished лаптопи + подарок безжично MS глувче.
Професионални бизнис серии со моќни Intel Core процесори 5th/6th генерација, забрзани со SSD. 12 месеци гаранција.
Бесплатна достава низ цела Македонија.

Нови количини A Class Refurbished лаптопи ПРОФЕСИОНАЛНИ БИЗНИС СЕРИИ
Dell Latitude, Lenovo ThinkPad, HP Elitebook

Модели со Core i3/i5/i7, Intel HD, Windows 10 Pro/Home
Промотивно 12 месеци гаранција.

➤ А класа - refurbished. Сите компјутери се поединечно спакувани во високо квалитетни кутии, вклучувајќи ги и каблите / адаптерите

Јавете се или нарачајте онл@јн.
Вршиме испорака низ цела Македонија. Доставата е БЕСПЛАТНА!

Можност за надограба на RAM и на HDD
Дополнителни попусти на поголеми порачки.

Комплетна онлајн понуда - https://ddstore.mk/refurbished-pc/refurbished-laptop.html
ДДКом ДООЕЛ
Вашето омилено место за комплетен избор на ИТ опрема и услуги. Синоним за извонредност во сите аспекти на компјутерската технологија.
Посетете ја нашата продавница
ul. Franjo Kluz 2 vlez 1, stan 4 Прикажи на мапата
02 3100700
http://ddstore.mk

Biznis Laptop + podarok

ДДКом ДООЕЛ
3100700
Leaflet
ДДКом ДООЕЛ

ДДКом ДООЕЛ

24 Огласи во продавницата
Profesionalni biznis laptopi so Windows10 13 500 МКД
Licencirani brend kompjuteri PREMIUM 2g garancija 4 900 МКД
Refurbished gaming kompjuteri so novi nVidia graficki 12 500 МКД
Refurbished brend kompjuteri licenciran Windows 10 4 900 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации