Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Laptop Toshiba Satellite 17''

13 000 МКД

Се продава од: Slavko Belazelkoski 07 септ. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Toshiba
Модел
Satelite
PRODAVAM LAPTOP TOSHIBA SATELLITE 17", i3-2350, 2,3GHz, 8 GB RAM, SSD 160GB INTEL, DVD, Windiws 10 , Office . Laptopot ima NOVA rezervna baterija.
Slavko Belazelkoski
070206415
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации