Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Laptop TOSHIBA donesen od Germanija

4 800 МКД

Се продава од: Blagoja 04 окт. 13:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Лаптопи/Notebook
Марка
Toshiba
Модел
Satelite
Se prodava mnogu dobar laptop Toshiba m50 kompletno ispraven WiFi DVD baterija odlicna komplet so se polnac cena 4.800 den.
Blagoja
075380065
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации