Објавени: апр. 17 2024 03:54

Се продава MacBook Pro 13" M1 256GB - Space Gray

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 17 03:54
Прегледи: 137
Се продава MacBook Pro 13" M1 256GB - Space Gray со touch bar, купен декември 2021 одлично сочуван без оштетувања.
Battery health 88%, оригинална кутија и сите фабрички додатоци. Без замени.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
137
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078268226

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации