Објавени: ноем. 26 2022 08:10

ASUS TUF GAMING/Amd Ryzen 7 3750H/16Gb RAM/Nvidia GTX 1650

ЕУР

Објавени: ноем. 26 08:10
Прегледи: 130
ASUS TUF GAMING

Amd Ryzen 7 3750H
16GB RAM
Nvidia GTX 1650
512 GB SSD
LED keyboard
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
130
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации