Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 25 2022 02:25

Dell Inspirion 3593 i5 10gen

МКД

МКД
Објавени: ноем. 25 02:25
Прегледи: 407
Se prodava Dell Inspirion 3593

CPU: Intel Core i5 1035G7
RAM: 8GB
GPU: 2gb NVIDIA GeForce MX230 (Dell)
HDD: 500gb NVME SSD

So internacionalna garancija do 20.04.2024, Napomena baterija drzi okolu 40min i nema kutija

Moze zamena za gajming laptop ili pc nad 10gen intel ili ryzen 5000 so moja doplata
Опис на линк
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
407
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078345000

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации