Објавени: ноем. 25 2022 12:08

Продавам нов неотпакован лаптоп HP 250 G8, i5

Објавени: ноем. 25 12:08
Прегледи: 166
Продавам нов неотпакован лаптоп HP 250 G8, i5, 8 gb RAM, 7-generacija, SSD-512gb. Цена поволна !!!
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
166
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075284550

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации