Објавени: јун. 23 2022 01:20

Laptop bez mana

МКД

Објавени: јун. 23 01:20
Прегледи: 124
Laptopot e servisiran redovno otvaran i cisten,
Specifikacii i5 procesor osma generacija 8 ram, ima ssd , nvidia gtx1050 grafickata leta, so eden tera memorija.Nemal nikogas virus laptopot ista brzina i funkcija od pred nekolku godini koa go kupiv.
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
124
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

078325277

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации