Објавени: ноем. 27 2022 06:00

Lenovo Y520 Gaming Laptop (Cena Po Dogovor)

Објавени: ноем. 27 06:00
Прегледи: 402
Lenovo Legion Y520-15IKBN 80WK0042GE (Legion Y520 Series)
Processor
Intel Core i5-7300HQ 4 x 2.5 - 3.5 GHz, Kaby Lake
Graficka
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti Mobile - 4 GB VRAM, Core: 1772 MHz, Memory: 1752 MHz, GDDR5, 128-Bit connection, ForceWare 385.69, Optimus
Memory
16gb
Display
15.60 inch 16:9, 1920 x 1080 pixel 141 PPI,
Hard Disk:1tb
Ssd 256gb

(Vo Tastaturata S ne raboti)
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
402
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации