Македонски | Shqip | English |

Ekran za Dell XPS 1530, 15.4 inch

Се продава од: DD 28 јан. 01:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 МКД

Локација: Чаир, Скопjе
Производи : Лаптопи/Notebook
Prodavam ekran za Dell XPS1530, 15.4 inch-i.
Cena: 2000 denari samo ekranot, ili 2500 den. so se kamera i plastika(kukiste na ekranot)
Нема посетени огласи
Кон почеток