Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tablet intuos S CTH490CK

5 000 МКД

Се продава од: Кирил Кузмановски 10 јан. 10:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Таблети
Модел
Drug model
Таблет за цртање, многу малку користен.
Површина за цртање 152 * 95 мм.
Кирил Кузмановски
074201261
Кон почеток