Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPad Pro 9,7 inch

400 ЕУР

Се продава од: mila.petrusevik 11 мар. 22:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Таблети
Марка
Apple
Модел
iPad Pro
iPad Pro 9,7 inch 128GB Rose Gold
mila.petrusevik
071253005
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации