Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Ipad Mini 2

12 000 МКД

Се продава од: Dimitar 31 мар. 12:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Таблети
Марка
Apple
Модел
iPad mini 2
Prodavam Ipad Mini 2, so original Apple slusalki I case za zastita od udar I voda. Ima ganc nova baterija I e vo mnogu dobra sostojba.
Dimitar
070547573
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации