Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOV NEOTPAKUVAN Mini IPAD 3 POVOLNO ITNO

300 ЕУР

Се продава од: Vesna 11 дек. 13:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Таблети
Продавам оригинален Mini IPAD 3 поволно. Неотпакуван со гаранција, бела боја.
Кон почеток