Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPad mini 2

219 ЕУР

Се продава од: iPad 12 дек. 12:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Производи
Таблети
iPad mini 2, kako nov, 16GB, so Wi-Fi.
Кон почеток