Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Blackview A5

2 500 МКД

Се продава од: ace 15 фев. 16:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Blackview
Се продава моб. телефон Blackview A5 купен во АМЦ 4000ден. Телефонот работи беспрекорно многу малку е користен, има заштитна фолија и гумена маска.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации