Македонски | Shqip | English |

DOOGEE TURBO

Се продава од: Мето 28 јан. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој производ за 810 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

7 500 МКД

Локација: Скопје, Скопjе
Марка: Друга марка
Модел: Doogee
DOOGEE TURBO DG-2014Нов, неотпакуван, не користен, со српски речник и додатни елементи.
Нема посетени огласи
Кон почеток