Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Huawei U8860

1 500 МКД

Се продава од: Darko 28 ноем. 21:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Honor Play
Se prodavaat dva telefona Huawei u8600 i LG l3 e400 telefonite se odlicno socuvani informacii na 075 988 831 huawei cena 1500 d. lg 1200 d. mozna e zamena pozzz.
Leaflet
Кон почеток