Македонски | Shqip | English |

Microsoft Lumia 550 recisi nov

Се продава од: Robert 11 ноем. 12:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

45 ЕУР   100 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Марка: Друга марка
Модел: Microsoft Lumia
Microsoft Lumia 550,recisi nov,
Specifikacii:
Mass memory2: 16 GB
RAM: 1 GB,
Main camera: 8.0MP
Telefonot e kupen vo Shvajcarija, mnogu malku koristen
povekje inf. na 070 377 730
Cena 45ev.
Нема посетени огласи
Кон почеток