Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOA T 20

500 МКД

600 МКД

Се продава од: NOA 07 јан. 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava NOA T20 telefonceto e odlicno socuvano uste e pod garancija do maj mesec so dve sim karticki so nego ode polnac i slusalki cena 500 denari prakam po kargo
Leaflet
Кон почеток