Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Xiaomi Redmi Note PRO 10 64gb

13 500 МКД

Се продава од: Ivan Stankovski 04 септ. 15:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Xiaomi Redmi
Koristen 2 meseca bez nitu edna grepka. Kupen e od ledikom so 2god garancija cenata e fiksna
Ivan Stankovski
071239495
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации