Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xiaomi Redmi 4a Global Edition

8 900 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Smart House 21 авг. 10:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Прилеп
Модел
Xiaomi Redmi
Redmi 4A Global Edition
- простор за две сим картици,
- 5 инчен HD екран со 16 M бои,
- четири-јадрен процесор,
- 32 GB внатрешна меморија и 2 GB RAM,
- 13 MP примарна камера и 5 MP секундарна камера
Smart House
Продажба и дистрибуција на оригинални смарт телефони Mi (Xiaomi). https://www.facebook.com/XiaomiMiSmartphones/
Посетете ја нашата продавница
Стара Чаршија Prilep Прикажи на мапата
048/414-426

Xiaomi Mi Smartphones официјална FB фан страна

Smart House

Smart House

4 Огласи во продавницата
Xiaomi Redmi 4X Global Edition Dual SIM Gold 11 590 MKD
Xiaomi Redmi Note 4 Global Edition Dual SIM Gold 13 590 MKD
Xiaomi Mi 5 64GB poloven 10 500 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации