Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Xiaomi Redmi 5A

5 000 МКД

Се продава од: Liljana 06 апр. 16:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Модел
Xiaomi Redmi
Prodavam itno nov Xiaomi Redmi 5A Dark-grey so garancija. Moze i mal popust.
Leaflet
Кон почеток