Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel idol 2 mini S

1 600 МКД

Се продава од: Robert 03 фев. 22:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Alcatel
Модел
Idol 2 Mini S
Telefonot e star godina ipol skrsen e displejot tacot si radoti bes nikakov problem, i mikrofonot ne raboti
Leaflet
Кон почеток