Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel One Touch 2mini

5 000 МКД

Се продава од: Martina 11 дек. 18:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Марка
Alcatel
Модел
Idol 2 Mini
Prodavam One touch 2mini dobro socuvan so koj sleduvaat slusalki,polnjac,usb kabel i maska . Koristen e edna godina.
Mozhe zamena za Iphone 4s ili S. Galaxy S3 so moja doplata
Martina
077910248
Leaflet
Кон почеток