Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel Idol 2 S 4g zamena

5 000 МКД

Се продава од: goran 04 фев. 19:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Alcatel
Модел
Idol 2 S
Telefonot e kao nov malce koristen raboti na site operatori moze zamena za iphone 4
Leaflet
Кон почеток