Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel One Touch MPop

2 500 МКД

Се продава од: Beti 07 авг. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Alcatel
Se prodava alcatel one touch m pop OT-5020.Telefonot e kupen od Vip i vo odlicna sostojba.Cenata ne e fiksna.
Leaflet
Кон почеток