Македонски | Shqip | English |

Alcatel One Touch M`Pop ||| ||| NEXTBOOK Tablet

Се продава од: Nikola 27 јан. 17:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

25 003 000 МКД

Локација: Илинден, Скопjе
Марка: Alcatel
Модел: One Touch M'Pop
Procesor : 1 GHz Cortex-A9
Ram : 1GB
Camera : 5 MP, 2592 x 1944 pixels, autofocus
Front : VGA
2500denari
----------------------------------------
Nextbook Tablet
3000 denari


Нема посетени огласи
Кон почеток