Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel One Touch S Pop

1 500 МКД

Се продава од: Ilina 20 јун. 00:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Alcatel
Se prodava mobilen telefon Alcatel One Touch S'POP, koristen necela godina, bez grebnatinka, socuvan i celosno ispraven. Vo odlicna sostojba.
Zaedno so polnac, slisalki i kutija.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации