Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel Pixi 4

4 000 МКД

Се продава од: Суза 10 јан. 02:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Марка
Alcatel
Модел
Pixi 4 (4)
Продавам Alcatel Pixi 4, неупотребуван, нов од салон со гаранција, за само 4.000 денари.
Суза
078/251-876
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации