Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Alcatel Pop C7

Се продава од: Filip Atanasovski 18 апр. 17:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Alcatel
Модел
Pop C7
se prodava mobilen telefon alcatel one touch pop c7 skroz ispraven so mala maana pri polnenje mnogu brzo se prazni i displejot e menjat 2pati i kapakot e skrsen no ima maska.
Filip Atanasovski
075422447
Кон почеток