Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 7 pink neverlock 32gb maksimalno socuvan

200 ЕУР

Се продава од: Ivana 22 апр. 13:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Drug model
Se prodava rozev iphone 7 so 32 gb memorija.
Telefonot e vo mnogu dobra sostojba i nishto ne e menuvano na nego.
So originalen ekran i bez nitu edna grebnatinka.
Mobilniot kje go dobiete resetiran na fabrichki i so chist i-cloud.
Zaedno so mobilniot dobivate podarok 3 razlichni maski i 2 polnachi.
Se prodava poradi kupen nov telefon.
Cenata e fiksna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации