Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 8 red

13 000 МКД

Се продава од: Filip 15 мар. 22:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Drug model
Prodavam iphone 8 red design 64 gb iphonot mnogu dobro e socuvan i e vo odlicna sostojba so nego ide orginal polnac 2 zastitni maski i staklena folija
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации