Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

OTKUP NA SAMSUNG,IPHONE,XIAOMI 100% NAJPOVOLNO MOBIL SHOP

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: MOBIL SHOP !!!!!!!! Вчера 02:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

49 Огласи во продавницата

Xiaomi Redmi Note 10 5G nov so 24 m garancija Mobil Shop 190 ЕУР
Samsung Galaxy A9 6/128gb kako nov Mobl Shop 150 ЕУР
Samsung Note 20 Ultra novi 24 meseci garancija Mobil Shop 790 ЕУР
iPhone SE 2 64gb 2020 red edition Mobil Shop 290 ЕУР
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
OTKUP NA (NOVI MODELI) SAMSUNG - IPHONE -XIAOMI
МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ📱 !

информации 076 660 001 OTKUP NA NOVI SMARTFONI

MOBIL SHOP !!!!

TAFTALIGE POZADI VERO 2 VO ZGRADITE (KOMPLEKS PEDAGOSHKA AKADEMIJA)
MOBIL SHOP !!!!!!!!
MOBILNI TELEFONI I SMARTFONI ZAMENA I ODKUP NA NOVI I KORISTENI MOBILNI SERVIS SO NAJSOVREMENA TEHNOLOGIJA DOPOLNITELNA OPREMA ZA SITE NAJNOVI SMARTFONI 15 GODINI NA PAZAROT DOJDETE KE SE UVERITE LOKACIJA : TAFTALIDZE KOMPLEKS ZGRADI PEDAGOSHKI FAKULTET , POZADI VERO 2 I MECDONALDS SKOPJE
Посетете ја нашата продавница
Nju delhiska br 2 lok 16 Прикажи на мапата
076 660 001
http://pazar3.mk/Listing#id_location=0&id_category=0&q=%22MOBIL%20SHOP%22&ad_type=9&ID_Search=0
MOBIL SHOP !!!!!!!!
076 660 001
Leaflet
MOBIL SHOP !!!!!!!!

MOBIL SHOP !!!!!!!!

49 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy A71 novi 24 meseci garancija Mobil shop 290 ЕУР
Huawei P30 Pro 6/128GB kako nov full Mobil shop 340 ЕУР
Huawei P20 Pro 6/128GB  black extra Mobil shop 190 ЕУР
iPhone 8 64gb bel neverlock  Mobil Shop 190 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации