Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Otkup na novi i polovni telefoni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: Planet mobil 23 мар. 13:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy Note 10 nov 24 meseci garancija 39 000 МКД
Huawei P30 Pro 420 ЕУР
poloven kako nov 9 000 МКД
nov neaktiviran 30 000 МКД
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Najrealen otkup na polovni i novi mobilni telefoni so validna garancija
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Прикажи на мапата
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата
Huaweo P30 Pro kako nov 28 500 МКД
iPhone Xs Max 430 ЕУР
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 950 ЕУР
nov neaktiviran 830 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации