Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apple iPhone 11 128 GB Red GARANCIJA OSIGURUVANJE

780 ЕУР

Се продава од: Loni 03 фев. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Дебар
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Iphone 11
Se prodava nov i neotpakuvan iPhone 128 GB kupuvan od Telekom na 17 Januari 2020.

- iPhone 11 128 NOV vo Telekom 52,990 DEN
- Osiguruvanje vo EuroLink 7,124 DEN
TOTAL 60,000 DEN
PRODAZNA CENA 49,000 DEN
ZASTEDA 11,000 DEN !!!

Telefonot doaga so garancija od telekom i promotivno osiguruvanje za defekti sto ne gi pokriva garancijata.

BEZ ZAMENI
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации