Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 11 kako nov 64gb

550 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Planet mobil 09 окт. 15:12 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy A9 12 000 МКД
Samsung Galaxy Note 10 42 000 МКД
nov neaktiviran 830 ЕУР
novi neaktivirani 1 150 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Iphone 11
телефонот е за европски пазар не е (експонат)
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Прикажи на мапата
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy 10+ 39 900 МКД
poloven exstra sostojba 900 ЕУР
poloven kako nov 900 ЕУР
Huaweo P30 Pro kako nov 28 500 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации