Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 11

45 000 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Planet mobil 07 јул. 10:08 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата

iPhone 11 kako nov 64gb 550 ЕУР
Samsung Galaxy Note 20 Ultra 950 ЕУР
Samsung Galaxy Note 10 Plus 570 ЕУР
nov 24 meseci garancija 640 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Iphone 11
telefonot e neotpakuvan neaktiviran za evropski pazar
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Прикажи на мапата
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата
iPhone Xs Max 44 500 МКД
Iphone X 420 ЕУР
Нов европски неактивиран 64 и 256 44 300 МКД
Samsung Galaxy S10 + 39 990 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации