Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 11

41 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Planet mobil 27 авг. 11:54 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy Note 10 nov 24 meseci garancija 39 000 MKD
nov 24 meseci garancija 640 EUR
nov 720 EUR
Samsung Galaxy S20 Ultra 900 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Iphone 11
telefonite se za evropski pazar novi neaktivirani neraspakuvani
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Прикажи на мапата
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата
Samsung Galaxy S10 + 39 990 MKD
Iphone 11 45 000 MKD
nov neaktiviran 1 050 EUR
Huawei P20 Pro Poloven kako nov 15 300 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации