Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Нов европски неактивиран 64 и 256

44 300 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Planet mobil 25 јул. 17:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата

Samsung Galaxy S10 Plus 37 000 MKD
Huawei Nova 5T 20 500 MKD
Huawei P30 Pro 25 500 MKD
Iphone 11 45 000 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Марка
Apple (Iphone)
Модел
Iphone 11
Телефоните се нови целофан не активирани за европски пазар
64 - 44300
256 - 48600
Planet mobil
Продожба на нови и половни телефони, сервис, галантерија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Благој Ѓорев бр. 11 Велес Прикажи на мапата
070216517
Planet mobil
070216517
Leaflet
Planet mobil

Planet mobil

56 Огласи во продавницата
iPhone 11 41 600 MKD
Samsung Galaxy Note 10 nov 24 meseci garancija 39 000 MKD
extra sostojba full paket 410 EUR
iPhone 11 Pro Max 1 000 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации