Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI MOBICOM

Оглас од претпријатие Се продава од: mobicom 22 јул. 10:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Битола
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 11 Pro
Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplata vednas!!!


https://www.facebook.com/mobicomstore/


Tel. 075379133
075500999
mobicom
ПРОДАЖБА НА НОВИ МОБИЛНИ ТЕЛЕФОНИ, ТАБЛЕТИ И APPLE КОМПЈУТЕРИ ЗА ЕВРОПСКИ ПАЗАР СО 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Посетете ја нашата продавница
Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most) Прикажи на мапата
075379133 075500999
https://www.mobicom.mk

mobicom

1 Огласи во продавницата
Кон почеток