Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

iPhone 11 Pro

690 ЕУР

Се продава од: Honda 23 ноем. 17:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 11 Pro
Одлично сочуван Iphone 11 Pro, комплет со оригинална кутија. Од прв ден носен со маска OtterBox (40$) и заштитно стакло. Телефонот е 64GB. Battery Health - 88%. Телефонот не е отваран, не е сервисиран, не бил во вода.
Може замена со добар лаптоп со ваша доплата.
Пишете спецификација и цена во меил, ќе ви одговорам!
Leaflet
Кон почеток