Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Iphone 11 Pro 256 GB Midnight Green

730 ЕУР

Се продава од: Andrej Вчера 07:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 11 Pro
Се продава Iphone 11 Pro 256 GB Midnight Green
-Купен од Телеком
-До15.12.2020 е под гаранција
-Следива оргинал кожена футрола Forest Green,полнач,слушалки,кутија
Leaflet
Кон почеток