Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

iPhone 12 Pro Max 256gb

500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Omar 09 јул. 00:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
WhatsApp: + 972- 55 - 946 - 6173


**** ПРОЧИТАЈТЕ ПРЕД КУПУВАЕ ****

НИЕ СМЕ ВИРТУАЛНА ПРОДАВНИЦА, НЕ СМЕ ФИЗИЧКИ ПРОДАВНИЦИ. !!

Ние сме виртуелна продавница, јас продавам само на овој начин, додека оваа активна публикација значи дека опремата е сè уште достапна.

Ние работиме од понеделник до сабота од 9 до 19 часот надвор од тие часови.

Ако имате прашања во врска со производот, можете да го поставите вашето прашање преку WhatsApp и ние со задоволство ќе ви одговориме брзо во претходно наведеното време.

Целата наша опрема е нова во Затворена кутија, 12 месеци гаранција важи во кој било сервисен центар.

Плаќањата примени од понеделник до сабота пред 16:30 часот вашата нарачка ќе биде доставена истиот ден на вашата адреса без дополнителни трошоци со нашиот курир. за внатрешни работи што ги испраќаме експресни или товарни деца.

Ние се справуваме со плаќања преку; Депозит, трансфер, Western Union, подарок картичка Амазон, криптовалути, Bitcoin, Google Pay, MoneyGram.


WhatsApp: + 972- 55 - 946 - 6173

ПОГЛЕДНЕТЕ ГИ СИТЕ НАШИ ПРЕДМЕТИ !!
Omar
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации