Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Apple iPhone 12 Pro Gold Nov 128Gb so 12m Garancija

880 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: MOBILNI TELEFONI SKOPJE 15 септ. 20:22 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

85 Огласи во продавницата

Samsung Note 20 Ultra 5G 12Gb ram Snapdragon od USA 699 ЕУР
Se vrsi otkup na novi Apple iPhone mobilni telefoni 0 ЕУР
Apple iPhone XS Gold 64Gb kako Nov od USA factory unlocked 349 ЕУР
Samsung S10e Unikaten Flamingo Pink 128/6Gb Snapdragon 249 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 12 Pro
Nov! Apple iPhone 12 Pro Gold 128Gb
Telefonot e sosema nov i neotpakuvan i neaktiviran so 12m Garancija, raboti na site SIM karticki
Slikite i Videoto e od telefonot!!!
MOBILNI TELEFONI SKOPJE
Online bazirana prodavnica za prodazba I servis na mobilni telefoni Kontakt telefon za SERVIS: 074222564 Kontakt telefon za PRODAZBA: 074205511 Instagram profil za prodazba: https://www.instagram.com/mobilni.telefoni.skopje/
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
074205511

YouTube video od telefonot sto e za prodazba!!!

MOBILNI TELEFONI SKOPJE
074205511
Leaflet
MOBILNI TELEFONI SKOPJE

MOBILNI TELEFONI SKOPJE

85 Огласи во продавницата
Nov Original Samsung Fast Charge polnac 15W type C 699 МКД
Huawei Honor 9X 128/4Gb ram so 21m Garancija 9 290 МКД
Samsung Galaxy A20e black 32Gb 3Gb ram SIM free 4 990 МКД
Apple iPhone 12 black 128gb Nov neaktiviran od Telekom 729 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации