Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APPLE IPHONE 12 PRO WHITE

1 050 ЕУР

Се продава од: GAME on It Market 25 јан. 23:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Марка
Apple (Iphone)
Модел
iPhone 12
APPLE IPHONE 12 PRO WHITE
GARANCIJA OD 12 MESECI
FULL FABICKO PAKOVANJE
INFO 070339993
CENA 1050 EVRA
GAME on It Market
070339993


WhatsApp:
070339993
Кон почеток